Depeche Mode znów odwołało koncert


Formacja Depeche Mode ponownie zmuszona była odwołać występ. Raz jeszcze chodzi o stan zdrowia wokalisty, Dave'a Gahan.

Niedawno zakończyły się zdjęcia do "Deklaracji nieśmiertelności", kolejnego filmu dokumentalnego Marcina Koszałki, autora obrazów takich, jak "Takiego pięknego syna urodziłam", "Śmierć z ludzką twarzą" czy "Istnienie". W rozmowie z INTERIA.PL reżyser opowiada o wyzwaniach, przed którymi stanął podczas realizacji filmu. Znana z zespołu Garbage Shirley Manson zaatakowała przeciwników małżeństw homoseksualnych. Graham Coxon rozważa ponowne rozstanie z kolegami z Blur. Gitarzysta zamierza związać się artystycznie z Pete'em Dohertym."Rabia" w reżyserii Sebastiána Cordero została nagrodzona na Hiszpańskim Festiwalu Filmowym w Maladze. Zakończył się 7. Festiwal Nowego Filmu Polskiego - "Filmland Polen". Nagrodę publiczności, statuetkę Hannoveranera dla najbardziej interesującego filmu fabularnego otrzymał film "Jeszcze nie wieczór" w reżyserii Jacka Bławuta. Do sieci trafił kolejny utwór z płyty duetu Reflection Eternal (Talib Kweli i DJ Hi-Tek).

Ponad 137 wydawców weźmie udział w rozpoczynających się w piątek XVI Targach Wydawców Katolickich. Impreza, która odbywać się będzie w Arkadach Kubickiego na warszawskim Zamku Królewskim, potrwa do niedzieli.

13 i 14 listopada, na dwóch koncertach w Polsce pojawi się zespół U.D.O., któremu przewodzi Udo Dirkschneider. Podczas polskich występów, zespół zaprezentuje nie tylko materiał z dorobku U.D.O., ale i utwory z dyskografii macierzystej formacji Dirkschneidera - Accept. Między 15 a 21 października w Rosji odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych "Flahertiana" 2009. W ramach specjalnego programu, zorganizowanego w ramach zbliżającej się edycji głównej imprezy, zostanie zaprezentowanych siedem polskich filmów dokumentalnych.

Willie Mitchell, legendarny amerykański muzyk i producent nie żyje. Trzy osoby prywatne i dwie instytucje - Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej "3.BASTION Grolman" oraz Pomorskie Muzeum Wojskowe z Bydgoszczy - zostały w poniedziałek nagrodzone statuetką "Dobosza Powstania Wielkopolskiego" - honorową nagrodą przyznawaną przez Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego od 14 lat. Słynna brytyjska grupa Zion Train to pierwsza zagraniczna gwiazda, która pojawi się na tegorocznym Ostróda Reggae Festival (12-15 sierpnia)Brytyjska wokalistka Lily Allen otrzymała w czwartek (20 maja) otrzymała aż trzy prestiżowe wyróżnienia Ivor Novello. Jak donoszą wyspiarskie media, gwiazda odbierając nagrody była "cała we łzach". Do sieci trafił teledysk grupy Muse do utworu "Neutron Star Collision (Love Is Forever)", który promuje najnowszy film z sagi "Zmierzch" pod tytułem "Zaćmienie". "Niezmiernie miło nam poinformować, że do grona artystów związanych z firmą Mystic Production dołączyła łódzka formacja Coma" - poinformowali przedstawiciele wytwórni.

Wystawa prac Mariana Kołodzieja w Gdańsku


Wystawa "Labirynty pamięci", prezentująca ok. 70 reprodukcji cyfrowych grafik wybitnego plastyka i scenografa Mariana Kołodzieja oraz dwa tryptyki jego autorstwa, otwarta zostanie w środę w Gdańsku.

Mroczny Turnage i szczęśliwy Anderson na Sacrum Profanum


Dwaj Brytyjczycy będą szczególnymi bohaterami monograficznych koncertów 7. Festiwalu Sacrum Profanum. Utwory Juliana Andersona, kompozytora poszukującego radości i światła w muzyce zaprezentuje słynny zespół holenderski Asko|Schönberg. Kompozycje Marka-Anthony'ego Turnage'a, specjalisty z Harvardu od nowej muzyki oraz największego jazzmana wśród klasyków zaprezentuje z kolei niemieckie Ensemble Modern.

Ile Michael Jackson zarobił po śmierci?


Joe Jackson, ojciec zmarłego w czerwcu zeszłego roku Michaela, zażądał ujawnienia pośmiertnych przychodów majątku artysty. Według doniesień, po śmierci "Jacko" miał zarobić blisko 900 milionów dolarów!

Trzy koncerty Vaya Con Dios w Polsce


Vaya Con Dios, autorzy takich przebojów, jak "What's a Woman", "Neh Nah Nah" czy "Heading for a Fall" zagrają w Polsce trzy koncerty.

Matt Dusk w polskich filharmoniach


Zbliżają się cztery koncerty Matta Duska w naszym kraju.

jeżeli chcesz nabywać bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe i sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów do wnętrza Europie dodatkowo negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo nieustannie zabezpieczenie na miarodajny przewóz autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz nabywać bilet autokarowy wewnątrz parę minut powienieneś jeżeli chcesz kupować ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów wewnątrz Europie również negacja logiczna przed chwilą. Nasze bilety autokarowe owo notorycznie

przewozy autokarowe

zabezpieczenie na wiarygodny tranzyt autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśliby chcesz nabywać bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich wzorem Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz plus bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich jak na przykład Rfn azali Wielka Brytania. Na chyba znajdziesz plus bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo nieustannie zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Wcześniej a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe